Przyjęcie weselne w oranżerii Villa Foksal

Oferta

Jasna i prosta. Dla Waszej wygody.

Koniec ze skomplikowanymi ofertami! Najważniejsze jest to, abyście otrzymali fajne zdjęcia. No stres. Fotografie pełne emocji. W miłej atmosferze. Tylko i aż tyle. Moja oferta fotografii ślubnej, to bycie cały czas blisko Was. Oczywiście taktownie i z wyczuciem. Jeżeli chcecie spotkać się w czasie przygotowań, jestem na tak!

Marzy Wam się sesja plenerowa w dniu ślubu? Służę uprzejmie. Wystarczy 20 min na zrobienie pięknych zdjęć w Waszym najbliższym otoczeniu. No chyba, że chcecie podjechać gdzieś dalej. Jadę z Wami!

A zdjęcie z Ciocią Helenką? Oczywiście nie zapomnimy o cioci Helence i o zdjęciach grupowych z pozostałymi Waszymi Bliskimi. To genialna pamiątka, szczególnie doceniania z upływem czasu.

Ile dostaniemy zdjęć? Standardowo przekazuję minimum 500 fotografii. Mam dla Was kolejną dobrą wiadomość. Zazwyczaj otrzymujecie więcej zdjęć. Na pewno wszystkie poprawne fotografie znajdą się w Waszych rękach. Daję słowo.

Zdjęcia otrzymacie do 60 dni od Waszego ślubu. Pobierzecie je elektronicznie i otrzymacie dostęp do galerii on-line zabezpieczonej hasłem. Lubię jak Wasze zdjęcia „lądują” w pięknym albumie. Dlatego razem go stworzymy.

I to wszystko w ramach jednej oferty fotografii ślubnej. Oferty jasnej i prostej. Dla Waszej wygody.

  • Towarzyszę Wam od przygotowań do 00:30 w nocy (ok. 12 godzin),
  • wspieram Was swoim doświadczeniem i dbam o dobry nastój przed obiektywem,
  • sesja portretowa w dniu ślubu,
  • zdjęcia grupowe z Najbliższymi,
  • minimum 500 fotografii poddanych autorskiej obróbce graficznej,
  • galeria on-line,
  • zdjęcia do pobrania w formie elektronicznej,
  • dojazd w promieniu 100 km jest zawarty w cenie reportażu ślubnego.
Jeśli chcecie więcej, mam dla Was coś jeszcze!
Sesja ślubna w Villa Love

Sesja plenerowa

Myślicie o odrębnej sesji plenerowej ? Tak bardziej slow i nie w dniu ślubu? Chętnie wybiorę się z Wami na spacer. Gdzie ruszamy? Z doświadczenia wiem, że najlepsze foty powstają w miejscach do których macie szczególny sentyment. Co ciekawe, zazwyczaj bywa i tak, że genialne ujęcia powstają w pozornie przypadkowych miejscach, które odwiedzamy w drodze do celu podróży.

Sesja narzeczeńska

Wszystko ma swój fundament. Pałac Kultury, symfonia Beethovena i Wasze zdjęcia ślubne też mają swój początek. Tajemnica dobrych, naturalnych, szczerych zdjęć to Wasza swoboda przed obiektywem. Sesja narzeczeńska to świetna okazania do tego, by oswoić się w tej niecodziennej sytuacji. Zdobyte doświadczenie zaowocuje dużym luzem w dniu Waszego ślubu.

krakowska sesja narzeczeńska

Fotoksiążka lub Fotoalbum

Nawet najpiękniejsze zdjęcia ślubne stracą wiele ze swojego uroku, jeśli nie zostaną odpowiednio zaprezentowane. Historia nad którą pracuję ma Wam towarzyszyć przez wiele następnych lat, dlatego przywiązuję szczególną troskę o jakość Waszych albumów ślubnych. Odpowiednia oprawa to crème de la crème mojej pracy. Wspólnie zaprojektujmy Fotoksiążkę lub Fotoalbum.