Sesja narzeczeńska - fotograf Kraków

Sportowa sesja narzeczeńska w Krakowie

Zakochani Sportowcy

Mam słabość do niektórych anegdot. Często przytaczam słowa przypisywane Winstonowi Churchillowi: „Dożyłem dziewięćdziesiątki dzięki sportowi. Nigdy nie miałem z nim nic wspólnego„.  Szczególnie lubię rozbawiać tym cytatem ludzi, którzy uprawiają sport. Piszę o tym, ponieważ chciałbym pokazać dziś zdjęcia zakochanych w sobie Sportowców.

Sesja dla Par w Krakowie

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Wspomniani Sportowcy aktywność mają we krwi, a ze sportem związani są zawodowo. Kaja jest najskoczniejszą piłkarką ręczną w Superlidze Kobiet.

Maciek to utytułowany kajakarz górski. W 2016 roku brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Widziałem co ten Tytan wyprawia w kajaku. Szacun!

Forum Przestrzenie i Fotograf ślubny

Na teren sesji narzeczeńskiej wybraliśmy Forum Przestrzenie w Krakowie. To lokalizacja położona nad Wisłą. Miejsce jest znane przez wszystkich. Widok na Wawel też ma swój urok. Dawny Hotel Forum, to także ciekawe miejsce do zorganizowania sesji zdjęciowej. Pomyślałem o tym jakiś czas temu, kiedy w tym samym miejscu wystawiałem się na Targach ślubnych Boho. Czekałem tylko na możliwość realizacji tego pomysłu. No dobrze, wróćmy więc do tematu.

Pomysł na przebieg sesji zdjęciowej

Miałem jeszcze jeden pomysł, aby sesja narzeczeńska w Krakowie była ciekawa. Na zdjęciach pojawił się motyw nawiązujący do dyscypliny sportu, jakim zajmują się przyszli małżonkowie. Dwa razy nie musiałem tego proponować – Kaja i Maciek z radością przyszli na sesję zaopatrzeni w swoje sportowe atrybuty. Kaja, jako piłkarka ręczna miała ze sobą piłki. Maciek wziął ze sobą wiosło, kajak niestety nie zmieścił się do bagażnika! Świruję, od razu prosiłem Maćka, aby zabrał ze sobą wiosło.

Szczególnie podoba mi się zdjęcie otwierające tę opowieść.

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Zmiana rekwizytów jeszcze bardziej otworzyła Kaję i Maćka. To też chyba symboliczny obraz tego, że w małżeństwie trzeba być elastycznym i wymieniać się swoimi obowiązkami. Kręciliśmy się po okolicy. To moja filozofia fotografowania!

Trzeba ciągle szukać czegoś nowego!

Bardzo podobają mi się te zdjęcia. Są naturalne, pogodne i szczere.

Jako fotograf ślubny Kraków spotkam się ponownie z Kają i Maćkiem w czerwcu 2021 roku na Ich przyjęciu weselnym.    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *