FAQ

 1. Ile zdjęć ślubnych otrzymamy i jak je odbierzemy?
  Standardowo przekazuję minimum 400 fotografii. Zazwyczaj otrzymujecie więcej zdjęć. Na pewno wszystkie poprawne fotografie znajdą się w Waszych rękach. Fotograf ślubny Kraków cena daję słowo!
  Zdjęcia otrzymacie do 60 dni od Waszego ślubu. Pobierzecie je elektronicznie i otrzymacie dostęp do galerii on-line zabezpieczonej hasłem. Szczegóły (fotograf ślubny Kraków cena) znajdziecie w mojej ofercie ślubnej.
 2. W jaki sposób fotografujesz? Czego możemy się spodziewać z Twojej strony w dniu naszego ślubu?
  Na kilka dni przed Waszym ślubem przez telefon ustalimy przebieg Waszego wielkiego dnia. W dniu ślubu realizuję wcześniej przygotowany scenariusz. Zaczynamy od Waszych przygotowań, a potem jestem z Wami w trakcie uroczystości i przyjęcia weselnego. Jako Wasz fotograf ślubny będę dbał o to, by zatrzymać Wasze najpiękniejsze chwile. Zadbam o Waszą sesję portretową w dniu ślubu. Z przyjemnością pomogę Wam wykonać zdjęcia grupowe z Waszymi bliskimi. Dzień ślubu to fajny i jednocześnie intensywny czas. Możecie liczyć na moje wsparcie. Będę blisko Was. Jestem z Wami i dla Was!
 3. Jak długo jesteś z nami w dniu ślubu?
  O ile koniec mojej pracy wyznacza godzina 0:30 w nocy, to początek jest elastyczny. Dużą wagę przykładam do uwiecznienia przygotowań. Najczęściej pierwsze zdjęcia rozpoczynam od makijażu ślubnego Panny Młodej. Nie trzymam się sztywnych ram czasowych, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.
 4. Gdzie fotografujesz? Czy doliczasz koszt dojazdu?
  Najczęściej pracuję na terenie małopolski, śląska, świętokrzyskiego i mazowsza. Z przyjemnością odwiedzę każdą możliwą lokalizację, w której planujecie zorganizować Wasz ślub i wesele. Bardzo lubię poznawać nowe miejsca. Dojazd w promieniu 100 km od Krakowa zawarty jest w mojej ofercie, powyżej tej odległości doliczam koszt paliwa.
 5. Jak dbasz o bezpieczeństwo zarejestrowanych zdjęć?
  Backup to dla mnie bardzo istotna kwestia. Przywiązuję ogromną wagę do wykonywania kopii bezpieczeństwa Waszych zdjęć. Każdy mój aparat fotograficzny zapisuje zdjęcia na dwóch niezależnych kartach pamięci. Po przyjeździe do domu wykonuję backup danych na 3 oddzielne dyski twarde, kopię danych umieszczam także w chmurze. Backup to moje drugie imię!
 6. Czy tworzysz także filmy ślubne?
  Nie, zajmuję się tylko fotografowaniem.
 7. Czy zrobisz dla nas zdjęcia „pozowane” z naszymi Bliskimi?
  Tak, wystarczy, że dacie mi znać. Z radością zrobię dla Was pamiątkowe zdjęcia z Waszymi Gośćmi. Tego typu fotografie nabiorą wartości z biegiem lat.
 8. Nie chcemy pleneru w innym terminie, czy zrobisz nam sesję w dniu ślubu?
  Jasne! Wystarczy choćby 20 minut na sesję portretową w dniu ślubu. Uwierzcie mi, że w najbliższej okolicy Waszego ślubu lub wesela możemy zrobić sesję ślubną. Jeśli chcecie pojechać gdzieś dalej, chętnie pojadę z Wami.
 9. Jak możemy zarezerwować termin naszego ślubu?
  Jeśli termin Waszego ślubu jest wolny w moim terminarzu, umówmy się na spotkanie na żywo przy filiżance kawy, lub porozmawiajmy na Skype. Chętnie poznam Wasze oczekiwania i opowiem o tym jak pracuję fotografując ślub. Do rezerwacji terminu Waszego ślubu niezbędne będzie podpisanie umowy i wpłacenie zadatku. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie: fotograf ślubny Kraków cena – przejdź proszę do formularza kontaktowego.
 10. Po co nam sesja narzeczeńska?
  Spotkanie podczas sesji narzeczeńskiej pozwoli Wam nabyć swobody przed moim obiektywem. Będę mógł poznać Waszą historię, to jak się poznaliście, jak doszło do zaręczyn, jakiej muzyki słuchacie itd. To zaowocuje u Was dużym luzem w dniu ślubu.
fotograf ślubny Kraków cena