Sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa

Sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa

Sesja narzeczeńska na Kopcu – kiedy zrobić?

W tej kwestii jest pełna dowolność. Najważniejsze, to wyrobić się przed dniem Waszego ślubu! Doświadczenie zdobyte przy okazji Waszych zdjęć tylko we dwoje pomoże Wam swobodniej czuć się przed aparatem fotograficznym w dniu ślubu. Będziecie także mieli dodatkowe zdjęcia do Waszego archiwum.

Sesja narzeczeńska na Kopcu - Fotograf ślubny Kraków

Gdzie na sesję dla zakochanych?

Pojadę z Wami wszędzie gdzie tylko macie ochotę. Jako fotograf pomogę Wam poczuć się swobodnie. Dam Wam przestrzeń do tego, abyście czuli się naturalnie. Co zatem z miejscem na zdjęcia? Mogę Wam w tym pomóc. W praktyce lepszym pomysłem jest to, abym był z Wami tam, gdzie dobrze się czujecie. Może to jakiś znajomy park? Albo sekretne miejsce, gdzie byliście na pierwszej randce? Chętnie będę z Wami w takim miejscu. Miłe wspomnienia, jakie będą Wam towarzyszyć zaowocują miłosnymi zdjęciami.

Sesja dla Par - Kopiec Krakusa - Fotografia ślubna Kraków

Sesja zdjęciowa na Kopcu Krakusa

Poniżej chciałbym podzielić się z Wami zdjęciami z sesji narzeczeńskiej Magdy i Dominika. Wyżej pisałem o tym, że planując zdjęcia tego typu trzeba wyrobić się przed dniem ślubu. Przyszli Małżonkowie wzięli sobie tę zasadę do serca i na sesję umówiliśmy się w czwartek, na dwa dni przed ślubem! To póki co rekord świata. Przypominam sobie  jeszcze podpisywanie umowy na fotografowanie ślubu dzień przed planowaną uroczystością. Wspólny mianownik tych przykładów jest taki – nigdy nie jest za późno na znalezienie fotografa!

Bliskość pokazana ze smakiem

Wróćmy do Bohaterów tego wpisu. Korzystając z mojej filozofii pracy z Parami, poprosiłem Magdę i Dominika o wskazówkę co do lokalizacji sesji – wybór padł na Kopiec Krakusa i okolice. To miejsce znane i odwiedzone przeze mnie już kilka razy. Zawsze jednak pozwala wykrzesać coś nowego. Ciągle jestem także w stanie znaleźć jakiś nieodkryty zakamarek.

Sesja narzeczeńska na Kopcu - zdjęcia ślubne Kraków
Magda i Dominik zakochani na kopcu krakusa 0021

Naturalne kadry

Lubię te zdjęcia, bo to szczera i spontaniczna sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa. Zaangażowanie przeplata się z intymnością. Widać,  że Magda i Dominik szaleją za sobą. Przypomnę, że za dwa dni mieli sobie przysięgać miłość i wierność. Emocje sięgały zenitu! Zapraszam do obejrzenia tych zdjęć.

Sesja narzeczeńska Kraków
Magda i Dominik zakochani na kopcu krakusa 0044
Sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa - Fotograf ślubny Kraków

To nie koniec! Z Magdą i Dominikiem spotkałem się ponownie. Fotografowałem mistyczny ślub tej sympatycznej Pary u krakowskich Franciszkanów i byłem na Ich weselu pod Kopcem Kościuszki. Gorąco zachęcam do obejrzenia tej historii: Fotograf ślubny Kraków Na Kopcu!

Leave a Reply