Sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa

Sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa

Sesja narzeczeńska na Kopcu – kiedy ją zrobić?

W tej kwestii jest pełna dowolność. Najważniejsze, to wyrobić się przed dniem Waszego ślubu! Doświadczenie zdobyte przy okazji Waszych zdjęć tylko we dwoje pomoże Wam swobodniej czuć się przed aparatem fotograficznym w dniu ślubu. Będziecie także mieli dodatkowe zdjęcia do Waszego archiwum.

Sesja narzeczeńska na Kopcu - Fotograf ślubny Kraków

Gdzie na sesję dla zakochanych w Krakowie?

Pojadę z Wami wszędzie, gdzie tylko macie ochotę! Jako fotograf pomogę Wam poczuć się swobodnie. Dam Wam przestrzeń do tego, abyście czuli się naturalnie. Co zatem z miejscem na zdjęcia? W praktyce najlepszym pomysłem jest to, abym był z Wami tam, gdzie dobrze się czujecie. Może to jakiś znajomy park? Albo sekretne miejsce, gdzie byliście na pierwszej randce?

Chętnie będę z Wami w takiej przestrzeni. Miłe wspomnienia wspólnych chwil w danej lokalizacji zaowocują pogodnymi ujęciami. To jest wiele razy sprawdzony przeze mnie sposób na klimatyczne zdjęcia pełne bliskości! Ta sesja narzeczeńska na Kopcu też powstała w tym duchu.

Oczywiście służę też pomocą w znalezieniu „miejscówki” dopasowanej do Waszych potrzeb. Wystarczy, że dacie o tym znać!

Sesja dla Par - Kopiec Krakusa - Fotografia ślubna Kraków

Sesja zdjęciowa na Kopcu Krakusa

Poniżej chciałbym podzielić się z Wami zdjęciami z sesji narzeczeńskiej Magdy i Dominika. Wyżej pisałem o tym, że planując sesję tego typu trzeba wyrobić się przed dniem ślubu. Przyszli Małżonkowie wzięli sobie tę zasadę mocno do serca i na sesję umówiliśmy się w czwartek… na dwa dni przed sobotnim ślubem! 🙂

To póki co rekord świata. Chociaż jeszcze przypominam sobie podpisywanie umowy na fotografowanie ślubu dzień przed planowaną uroczystością! Wspólny mianownik tych przykładów jest taki – nigdy nie jest za późno na znalezienie fotografa!

Bliskość pokazana ze smakiem

Wróćmy do Bohaterów tego wpisu. Korzystając z mojej filozofii pracy z Parami, poprosiłem Magdę i Dominika o wskazówkę co do lokalizacji sesji – wybór padł na Kopiec Krakusa i jego okolice. To miejsce znane i odwiedzone przeze mnie już kilka razy. Ta przestrzeń jednak zawsze pozwala znaleźć coś nowego. Ciągle udaje mi się znaleźć jakiś nieodkryty zakamarek w tej okolicy.

Sesja narzeczeńska na Kopcu - zdjęcia ślubne Kraków
Magda i Dominik zakochani na kopcu krakusa 0021

Naturalne kadry podczas sesji w plenerze

Lubię te zdjęcia, bo to szczera i spontaniczna sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa. Zaangażowanie przyszłej Pary Młodej podczas sesji zaręczynowej przeplata się z radością i intymnością. Widać, że Magda i Dominik szaleją za sobą. Za około 48 godzin mieli sobie przysięgać miłość i wierność. Emocje sięgały zenitu!

Sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa
Magda i Dominik zakochani na kopcu krakusa 0044
Sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa - Fotograf ślubny Kraków

Kolejny raz w obiektywie Fotografa z Krakowa

To nie koniec! Jak wspomniałem wyżej, z Magdą i Dominikiem spotkałem się ponownie dwa dni później. Fotografowałem mistyczny ślub tej sympatycznej Pary u krakowskich Franciszkanów. Byłem też na Ich weselu w Restauracji Pod Kopcem, tym razem Kopcem Kościuszki.

Gorąco zachęcam do obejrzenia jak wyglądała ta fotografia ślubna Kraków na Kopcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *