Chrzest

Wszyscy mamy w zwyczaju świętować doniosłe chwile w naszym życiu. Jest wiele okazji do celebrowania radości. Narodziny dziecka to wielkie szczęście dla rodziców – to jeden z najważniejszych momentów jakie mogą się nam przytrafić. Przywykliśmy do tego, że chcemy zachować na zawsze nasze wspomnienia na fotografiach. Stąd pojawia się potrzeba znalezienia fotografia na nasz ślub, lub inną rodzinną uroczystość. Fotograf Chrzest Kraków czeka na Was!

Fotograf chrzest Kraków

Dlaczego warto zadbać o profesjonalne fotografie z Uroczystości Chrztu Świętego Waszej Pociechy?

Chrzest Święty to Sakrament inicjacji chrześcijańskiej. To duchowe wydarzenie dla rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych i reszty rodziny. Fotografie z tej uroczystości są doskonałą pamiątką dla zgromadzonych przy dziecku dorosłych, z kolei główny bohater tego dnia, będzie mógł przywołać te chwile w późniejszym życiu. Warto powierzyć utrwalanie historii Waszej rodziny w ręce fotografa z Krakowa.

fotograf na chrzest w krakowie 0006

Pracując nad Waszymi zdjęciami – jako fotograf chrzest Kraków – zadbam o rejestrację przygotowań do uroczystości. Następnie zatroszczę się o uchwycenie wszystkich elementów Sakramentu Chrztu Świętego, gdzie często muszę zmierzyć się z trudnymi warunkami oświetleniowymi w niektórych kościołach. Następnie przyjdzie czas na uroczysty obiad, co z kolei będzie dla mnie okazją do znajdowania atrakcyjnych kadrów. Całości dopełnią zdjęcia grupowe Waszych Bliskich.

fotograf na chrzest w krakowie 0005

Chcecie zobaczyć reportaż z Chrztu Świętego?

[blocksy_posts post_type=post limit=5 has_pagination=no term_ids=3]

Michał robił zdjęcia podczas Chrztu naszego synka. Profesjonalista pod każdym względem. Nawet nie wiem kiedy robił zdjęcia, bo był tak dyskretny. Widać, że to jego pasja. Polecam z całego serca!

Olga mama Michasia

Wszystko w ramach jednej oferty!

  • 200 fotografii poddanych autorskiej obróbce graficznej
  • Reportaż z Przygotowań, Ceremonii Chrztu Świętego oraz z Przyjęcia
  • Zdjęcia grupowe z Najbliższymi
  • Galeria on-line
  • Zdjęcia do pobrania w formie elektronicznej
  • Czas trwania: 4 h
fotograf na chrzest w krakowie 0003