Sesja narzeczeńska Kraków

Przepis na dobre zdjęcia ślubne

Musiałem o tym wspominać wiele razy, ale dobrych przepisów nigdy dość! Najprostszym sposobem na naturalne zdjęcia ślubne (także rodzinne i biznesowe) jest „łagodne” wejście w Wasz świat, w świat moich Klientów. Dlatego tak bardzo lubię, kiedy wprowadzacie mnie w swoje realia. Cieszę się, kiedy możecie realizować swoje pomysły. Tak też było przy pierwszym spotkaniu z Agą i Piotrkiem, podczas Ich podkrakowskiej sesji narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska Kraków - Agnieszka i Piotr

Dlaczego warto pomyśleć o sesji przed ślubem?

Słyszę czasem to pytanie: „Po co nam zdjęcia przed ślubem?” Powody są co najmniej dwa. Pierwszy argument za tym, by pojawić się na sesji przed ślubem, to oswojenie się z obiektywem. Warto przećwiczyć bycie fotografowanym podczas wspólnych zdjęć z ukochaną osobą. Zdobyte doświadczenie zaowocuje większym luzem i naturalnością podczas dnia Waszego ślubu. Druga kwestia to dodatkowa pamiątka dla Was, kolejne Wasze zdjęcia do kolekcji – to wszystko daje sesja narzeczeńska Kraków.

Sesja narzeczeńska Kraków w Parku Zatorland

Sesja narzeczeńska Kraków w oryginalnym miejscu

Agnieszka i Piotr to absolwenci medycyny weterynaryjnej. Z ogromną radością zareagowałem na zwariowany pomysł wspomnianych Pet Doctorów, aby sesję zdjęciową przeprowadzić w otoczeniu żywcem wyjętym z Jurrasic Parku Stevena Spilberga! Zresztą kwestia dinozaurów, to temat aktualny dla mojego syna i całej reszty dzieciaków… no i w moich uszach nadal brzmi piosenka z dzieciństwa „Denver – Ostatni Dinozaur” – ktoś to jeszcze pamięta? Jestem zawsze na tak przy tego typu akcjach!

Sesja dla Par Kraków to ciekawa pamiątka na przyszłość

Cała reszta, czyli wspomniane na wstępie naturalne zdjęcia, to już tylko formalność, którą „egzekwuję” kolejnym wyzwalaniem migawki. W tej opowieści odnajdziecie klasyczne przytulańce zakochanych. Znajdą się także bardziej zwariowane klatki, które powstały w Parku Rozrywki Zatorland w Zatorze.

Fotografie ślubne Kraków pełne czułości - Agnieszka i Piotr

Jeśli chcecie zobaczyć jeszcze raz Bohaterów tego wpisu, koniecznie zobaczcie zdjęcia z Rustykalnego wesela Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *