sesja narzeczeńska w ogrodzie botanicznym

Sesja narzeczeńska w Ogrodzie Botanicznym

Sesja narzeczeńska w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie

Sesja miejska, czy zdjęcia w naturze z daleka od wielkomiejskiego zgiełku? Wydaje się, że to dwa odrębne tematy. Okazuje się, że wodę i ogień można pogodzić w jednej lokalizacji! Sami zobaczcie – sesja narzeczeńska w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w samym centrum Krakowa. Razem z Pauliną i Mateuszem mogliśmy poczuć się jak Wojciech Cejrowski w amazońskim lesie deszczowym!

Sesja narzeczeńska w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie

Sesja dla Par w Krakowie

Generalnie chodzi o jedno i to samo. O Miłość! Zawsze jest dobra pora na zdjęcia dla zakochanych. Prezent dla swojego chłopaka lub dziewczyny w postaci sesji zdjęciowej, to zawsze trafiony wybór. Więc jeśli szukasz tego typu upominku jak voucher na sesję dla swojego partnera lub partnerki – zapraszam do kontaktu z fotografem z Krakowa.

Sesja zaręczynowa lub sesja dla zakochanych – komu to potrzebne?

Jak to komu? Tobie! I to co najmniej z kilku powodów. Wiadomo, że „w życiu piękne są tylko chwile” i warto te radosne momenty zatrzymywać w czasie za pomocą fotografii. Druga sprawa to zdobywanie doświadczenia i oswajanie się przed obiektywem. Każda Para Młoda planująca swój ślub szuka fotografa ślubnego – to oczywiste. Wcześniejsza sesja zdjęciowa sprawi, że nabierzecie praktyki przed wspólnymi zdjęciami podczas jednego z Waszych najważniejszych dni w życiu. Spotkanie na sesji narzeczeńskiej to dobra inwestycja w stronę większego luzu w dniu Waszego ślubu.

Przy okazji – zobaczcie ostatni wpis ze zdjęciami ślubnymi Agnieszki i Artura – Wesele Małopolskie Ostoja Garden.

Gdzie zrobić sesję narzeczeńską w Krakowie?

W tej kwestii to tylko „sky is the limit„! Może jest jakieś miejsce, do którego macie szczególny sentyment? Gdzie była Wasza Pierwsza randka? W jakim miejscu czujecie się spokojnie i szczęśliwie? Pogodne i radosne zdjęcia możemy zrobić właściwie wszędzie! Jeśli potrzebujecie porady w tej kwestii – chętnie w tym pomogę!

Sesja narzeczeńska w Ogrodzie Botanicznym

Ciekawe, czy ktoś pomyślał w 1783 roku (to data powstania tego obiektu!), że powstający Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego będzie kiedyś przestrzenią nie tylko do nauki i edukacji, ale także będzie doskonałym tłem do sesji zdjęciowych!

To bardzo ciekawe miejsce, gdzie można w niektórych zakamarkach poczuć się jak wspomniany już Wojciech Cejrowski w jednym ze swoich programów „Boso przez świat„. Zdjęcia robiliśmy podczas upalnego lipcowego popołudnia i przyznam, że było to nie lada wyzwanie – ale czego ja nie zrobię dla dobrych zdjęć! Wewnątrz Szklarni Jubileuszowej było chyba milion stopni! Nie wiedziałem, że w Krakowie będę mógł się przez chwilę znaleźć w sercu amazońskiego lasu deszczowego.

Bohaterami tej sesji zdjęciowej była Paulina mieszkająca w Kanadzie oraz Mateusz o portugalskich korzeniach. To dwie cudownie zgrane i nie widzące świata poza sobą osoby. W takich momentach fotografowanie to bułka z masłem. W sierpniu 2023 roku, czyli już niebawem – spotkamy się ponownie, na ślubie tej radosnej Pary. Nie mogę się tego doczekać!

Na samym dole tego wpisu znajdziecie jeszcze inne propozycje na lokalizację sesji narzeczeńskiej.

zakochani w ogrodzie botanicznym UJ
sesja narzeczenska w ogrodzie botanicznym
sesja zaręczynowa małopolskie
polecany fotograf Kraków
sesja narzeczeńska w ogrodzie botanicznym

Sesja przedślubna w Forum Przestrzenie nad Wisłą w Krakowie

Forum Przestrzenie to atrakcyjne miejsce, aby spotkać się na sesji zdjęciowej. Czego tam nie ma? Okolice Hotelu Forum z mnóstwem zakamarków, Koło widokowe Cracow Eye i Balon widokowy to też ciekawe tło podczas Waszych uścisków i dobrej zabawy. Sami zobaczcie – Sportowa sesja narzeczeńska w Krakowie.

Zdjęcia zakochanych na Kopcu Krakusa

Jeśli marzycie o zdjęciach z daleka od miejskiego zamieszania, to Kopiec Krakusa w Krakowie jest miejscem, które warto odwiedzić. Kopiec Kraka – wiadomo, trzeba się na niego wspiąć, ale zdjęcia można robić także u jego podnóża. To miejsce odwiedzałem już wielokrotnie z aparatem w ręku i zawsze odkrywam tam coś nowego. Zobaczcie sami – Sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa.

Zdjęcia zaręczynowe w Parku dinozaurów Zatorland

Okazuje się, że 50 km od Krakowa mamy miejsce rodem z Jurrasic Parku Stevena Spielberga. Park dinozaurów w Zatorlandzie to świetne tło dla miłośników niepowtarzalnych sesji narzeczeńskich. Wielka przestrzeń, masa zakamarków w towarzystwie małych, większych i gigantycznych replik stworów z dawnych czasów.

Polecany fotograf ślubny Kraków

Niebawem, bo 1 kwietnia 2023 będę świętował 11 rok prowadzenia własnej firmy fotograficznej pod marką Michał Grzanka Fotografia. Przyznam, że w dalszym ciągu jestem zakochany w moim ulubionym medium i to zauroczenie postępuje nadal. Z dumą i radością patrzę na takie historie jak dziś opisywana sesja narzeczeńska w Ogrodzie Botanicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *