The Best of 2021 fotografa z Krakowa

The Best of 2021

Fotograf ślubny u progu kolejnego sezonu

Początek maja 2022 rozkręca się w najlepsze. Tegoroczna majówka może wreszcie liczyć na łaskawość ze strony pogody. Chciałoby się zaśpiewać za Markiem GrechutąWiosna, wiosna, ach to ty„. Jednak coś mi nie daje spokoju… o co chodzi, o czym zapomniałem?

Podsumowanie – The Best of 2021

Tak, zapomniałem zamknąć poprzedni sezon ślubny odpowiednim wpisem na moim Blogu. To już kolejny raz, kiedy wybieram swoje ulubione obrazy, aby je Wam pokazać. Zanim przejdziemy do The Best of 2021, przypomnę jeszcze poprzednie tego typu zestawienia:

Przyznam, że bardzo lubię takie podsumowania. Mają one dla mnie wartość sentymentalną i użytkową. Pokazuje mi to też jak zmieniam się ja, mój sposób patrzenia. Moje fotografowanie cały czas się transformuje, bez tego mógłbym tylko odcinać kupony. A ja jestem cały czas głodny patrzenia na nowo na to co dookoła mnie! Lubię też po czasie zobaczyć, kiedy opadnie już ślubny harmider, że dalej mam oko do swojego zajęcia.

Powtarzam to chyba podczas każdego spotkania ze swoimi przyszłymi Parami Młodymi – kluczem do ciekawych zdjęć, jest autentyczna pasja do tego co robię. Wiem, że słowo „pasja” (w sensie – fascynacja) to wytarty marketingowy slogan, ale w moim przypadku to temat gorący niczym grzanka wyskakująca z tostera!

Fotograf ślubny Kraków i moja okrągła rocznica

Tak, 2022 rok to też dla mnie okazja do świętowania. To właśnie 1 kwietnia 2022 minęło 10 lat od kiedy założyłem i do dziś prowadzę swoją działalność fotograficzną (i siłą rzeczy gospodarczą) pod szyldem Michał Grzanka Fotografia.

Jestem dumny z tego osiągnięcia! Bardzo się cieszę, że udało mi się stworzyć swoją markę. Cały czas cieszę się nowymi Klientami i wracającymi poleceniami. O tym też często powtarzam – raduję się każdą podpisaną umową, jakby to była ta pierwsza.

Dalej – prosto w kolejny sezon!

Wreszcie mogę – za sprawą The Best of 2021 zamknąć poprzedni etap i zanurzyć się w to co przede mną. Jeśli Pan Bóg pozwoli, za jakiś czas przyjdzie pora na nowe posumowanie, tym razem z 2022 roku.

Na samym dole znajdziecie też opis kilku ciekawych miejsc, które odwiedziłem podczas sesji narzeczeńskiej, jako fotograf ślubny lub fotograf na chrzest w Krakowie.

panna młoda - fotograf ślubny kraków

Fotograf z Krakowa poleca dobre miejsca na zdjęcia ślubne

Villa Love

To jedno z absolutnie najciekawszych miejsc na zorganizowanie swojego ślubu w plenerze oraz przyjęcia weselnego, które odwiedziłem ponownie w minionym roku. To wszystko w Izdebniku, pół godziny jazdy od Krakowa. Niby jesteśmy w Małopolsce, ale wszystko wygląda i smakuje jak we Włoszech. Villa Love oferuje toskański krajobraz, włoską kuchnię i przestrzeń z zakamarkami do fotografowania. Koniecznie zobaczcie jak wyglądała Sesja ślubna w Villa Love.

Willa Decjusza

Kolejne miejsce w którym fotografowałem już kilkanaście razy to Willa Decjusza. To renesansowy pałacyk, który jest zlokalizowany w Parku Decjusza na terenie Woli Justowskiej w Krakowie. Możecie zorganizować tu ślub cywilny, rodzinne przyjęcie, lub kameralne wesele. Zabytkowe wnętrza pałacu charakteryzują się oryginalnym wystrojem.

Hotel Kossak i Restauracja Cafe Oranżeria

Jeśli chcielibyście delektować się widokiem na Wawel podczas swojego przyjęcia weselnego, to Hotel Kossak i Restauracja Cafe Oranżeria będą doskonała propozycją. Panorama na ścisłe centrum Krakowa robi wrażenie. Hotel to dobra baza do przygotowań ślubnych, a Restauracja pozwoli zorganizować bardziej kameralne przyjęcie i zaskoczy zgromadzonych Gości ciekawym menu.

Restauracja Biała Róża

Zamek Królewski na Wawelu, Rynek Główny i Planty to jak wiadomo ścisłe centrum Krakowa, w tej lokalizacji znajdziecie miejsce, gdzie można z powodzeniem zorganizować uroczysty rodzinny obiad po Chrzcie Świętym w Krakowie. W Restauracji Biała Róża z powodzeniem może odbyć się także zabawa weselna.

Restauracja 4 Pory Roku w Alwerni

Oddalimy się teraz od stolicy Małopolski, ale nie bardzo daleko. W Alwerni znajduje się Hotel i Restauracja 4 Pory Roku, gdzie może odbyć się ślub cywilny w plenerze – w zlokalizowanej na miejscu altance oraz huczne wesele . Przygotowania ślubne mogą odbywać się w pokojach hotelowych na miejscu, więc cały Wasz Wielki Dzień można umieścić w jednym miejscu. Sami się przekonajcie oglądając Ślub w plenerze pod Krakowem – w moim podsumowaniu The Best of 2021 znajdziecie kilka zdjęć z tego miejsca.

Dom weselny Maximus

Mile wspominam zdjęcia w Domu weselnym Maximus – możecie zobaczyć tę historię we wpisie Fotograf Kraków Nowa Huta. Estetyczne miejsce, gdzie możecie zorganizować naprawdę duże wesele. To wszystko tuż pod Krakowem.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *