Targi ślubne Młodej Pary w Krakowie

Veni, vidi, vici! To był wspaniały czas! Miałem przyjemność być wystawcą. Były to Targi ślubne Młodej Pary w Krakowie. Impreza odbyła się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie.

Cieszę się, że mogłem poznać wiele zakochanych przyszłych Par Młodych, przed którymi stoi mega wyzwanie, czyli organizacja własnego ślubu i przyjęcia weselnego. Z radością przysłuchiwałem się w jakich okolicznościach „wskakiwał pierścień” na palec przyszłej żony w czasie Waszych zaręczyn! Słyszałem wiele miłosnych historii. Bez względu na to, czy zaręczyny odbyły się na końcu świata, w czasie wakacji, podczas Świąt w gronie rodzinnym, zawsze wspomnienie o tej chwili rozświetlało Wasze twarze.

Targi ślubne Młodej Pary – stoisko fotografa

Wiele serca włożyłem w to, aby przygotowane stoisko oddało klimat mojej pracy fotografa ślubnego. Mogliście zapoznać się z moimi zdjęciami. Na obejrzenie czekały na Was fotoksiążki, odbitki i pudełka na zdjęcia. Przygotowałem też dla Was konkurs, gdzie nagrodą do wygrania była sesja narzeczeńska.

Wiele radości dało mi wyróżnienie mojej pracy nad przygotowanym stoiskiem przez Organizatora Targów. Otrzymałem II miejsce w kategorii „Efektowne Stoisko Targowe”!  Drugie miejsce przy blisko 180 wystawcach robi wrażenie! Bardzo dziękuję za Waszą obecność, do zobaczenia na Waszych ślubach!

Dziękuję też mojej żonie Kasi, która była w tym dniu razem ze mną. Co prawda Kasia sama nie fotografuje, to jest jednak najlepszym wsparciem w moim fotograficznym świecie. Targi ślubne Młodej Pary to był świetny czas!

Zobacz też moje stoisko na alternatywnych Targach Ślubnych Boho!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *