Targi ślubne Boho w Krakowie

Targi ślubne Boho w Krakowie

Zaledwie kilka dni temu miała miejsce kolejna, II edycja Targów ślubnych Boho w Krakowie. Chciałbym jednak odrobinę cofnąć się w czasie i wrócić do pierwszej odsłony tych Targów, która odbyła się wcześniej w Forum Wydarzeń. Przypomnę, że dwa tygodnie wcześniej pojawiłem się na Targach Młodej Pary, o czym już pisałem na swoim Blogu.

Opinia fotografa o Targach Boho

Jeśli chodzi o moje wrażenia, jako wystawcy na tej imprezie, w skrócie napiszę, że było MEGA! Świetna atmosfera, ogrom luzu, dużo zabawy i śmiechu. Bardzo odpowiada mi klimat takich offowych wydarzeń! Jak zwykle cieszyła mnie rozmowa z każdą Parą odwiedzającą moje stoisko. Organizatorami tego spotkania były fenomenalne kobiece dynamity: Dominika, Iza i Kinga. Dziękuję za Wasze zaangażowanie!

Moja jesienna obecność na dwóch skrajnie różnych Imprezach skierowanych do przyszłych Małżonków, była tłem do wielkiej rewolucji-ewolucji w każdym obszarze mojej pracy fotografa ślubnego. Cieszę się, że zdałem ten egzamin, czego efekty już zacząłem odczuwać. Przyznam, że po blisko 8-latach funkcjonowania autorskiej marki Michał Grzanka Fotografia na nowo zakochuję się w moim ulubiony medium. Wszystko jest niby takie same, a staje się ciągle inne. Do zobaczenia na Waszych ślubach i innych wydarzeniach, które jako Wasz fotograf będę uwieczniał!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *