Fotograf ślubny Kielce w Gościńcu za Borem

Fotograf Waszej Rodziny

Jako Fotograf ślubny Kielce cieszę się jak małe dziecko ze spotkania, którym dziś chcę się z Wami podzielić. Początek roku rozpoczął się dla mnie szczęśliwie i radośnie za sprawą turboślubu Marty i Michała. Ta zwariowana Dwójka, to prawdziwa petarda, wulkan temperamentu, Mount Everest pogody ducha.

Fotograf ślubny Kielce - Panna Młoda w towarzystwie Druhen

Miałem to szczęście, iż Martę i Michała poznałem przy okazji pracy nad innymi ślubami. Wszystko zaczęło się kilka lat temu od kieleckiej ślubnej przygody razem z Karoliną i Pawłem.

Kolejnym razem widzieliśmy się w Krakowie, kiedy fotografowałem ślub Patrycji i Patryka w Kościele Bożego Ciała na Kazimierzu. Oczywiście bohaterowie tego wpisu byli także obecni na przyjęciu weselnym w zlokalizowanej blisko kościoła Starej Zajezdni. I jeszcze widzieliśmy się jak robiłem zdjęcia na Chrzcie Świętym małej Anielki. Jestem dumny z tego, że mogę się określić jako fotograf ślubny Kielce. Dla mnie to zawsze miłe, kiedy Goście poznani na wcześniejszych zleceniach stają przed moim obiektywem w roli głównej jako Para Młoda.

Fotograf ślubny Kielce - Para Młoda - zimne ognie - Gościniec za Borem

Fotograf ślubny w drodze

Przebieg dnia ślubu nadzorowała charyzmatyczna i zdyscyplinowana „Werka”, czyli Świadkowa Panny Młodej. Chylę czoła przed profesjonalną organizacją całego dnia! Wszystko szło zgodnie z najlepszym scenariuszem wedding plannerów.

Marta i Michal slub gosciniec za borem 0003

Przygotowania Pary Młodej w Centrum Kielc

Zawitałem do Kielc trochę wcześniej, więc miałem czas wypicie kawy. Mimo, iż był styczeń i śnieg na zewnątrz, to na szczęście temperatura była dla nas łaskawa.

Pracę nad reportażem ślubnym zacząłem od fryzury ślubnej Marty w Pukielni i Malarni. W tej lokalizacji przewinęło się kilkanaście osób z najbliższego otoczenia Pary Młodej.

Fryzura ślubna - Fotografia ślubna Kielce

Następnie skierowaliśmy swoje kroki na makijaż do sympatycznej Magdaleny Chajduk. Panowała świetna atmosfera, a efekt finalny był rewelacyjny. Kolejnym etapem były przygotowania Pana Młodego. Michał mógł liczyć na pomoc swojego brata.

Czas pędził nieubłaganie, więc za chwilę byłem już u Panny Młodej. W świetnym towarzystwie swoich pięciu Druhen Marta wypiła toast ze swoją radosną Ekipą. Przy takim wsparciu założenie sukni ślubnej trwało zaledwie chwilę. Błogosławieństwo rodziców tradycyjnie obfitowało w emocje.

Przysięga Małżeńska w zimie

Ślub odbył się także w Kielcach w Parafii Błogosławionego Jerzego Matulewicza. W sakramencie małżeństwa towarzyszył Parze Młodej pogodny i wyluzowany Ksiądz Proboszcz. Na twarzach Marty i Michała cały czas gościł uśmiech. Po przysiędze i założeniu sobie obrączek udało mi się sfotografować spontaniczny pocałunek Młodych Małżonków. Widać, że oboje szaleją za sobą. Eksplodujące konfetti przy wyjściu z kościoła oddaje w pełni temperament Marty i Michała!

Gościniec Za Borem i niespodzianka

Ruszyliśmy na wesele. Celem naszej podróży był Gościniec Za Borem w Zaborowicach. To fajny obiekt, położony jest w leśnej, spokojnej i cichej scenerii. Podobała mi się przestrzeń wewnątrz. Frontowe okna robiły wrażenie. Po pysznym posiłku i życzenia przyszedł czas na pierwszy taniec Marty i Michała. Michał nie wiedział, że na kilka tygodni przed ślubem Panna Młoda i sporo grupa damskiej części Gości szykowała niespodziankę. Tym co zaskoczyło Michała był czaderski układ taneczny, jakim mógł nacieszyć oko. Chylę czoła przed takimi pomysłami i zaangażowaniem ze strony szalonych Dziewczyn.

Wesele Gościniec za Borem - Fotograf ślubny Kielce

Zabawa toczyła się jak szalona. Zwróćcie uwagę na szyszkowe ozdoby tortu weselnego. Całości dopełniły sztuczne ognie nazwane iskierkami Miłości!

Fotograf ślubny Kielce - Michał Grzanka Fotografia - Gościniec za Borem

To był intensywny dzień. Zadowolony ze swojej pracy ruszyłem w stronę Krakowa.

Z Martą i Michałem spotkałem się jeszcze raz w czasie zimowego pleneru ślubnego!

Leave a Reply