Rustykalne wesele Kraków w Hotelu Vinnica

Rustykalne wesele Kraków – przeczucie fotografa ślubnego

Martin Luther King powiedziałby swoje klasyczne „I have a dream”. A ja powiem, że gdy spotkałem się po raz pierwszy z Agnieszką i Piotrem i dalej, gdy podpisywaliśmy umowę, miałem przeczucie, że nasze spotkanie fotograficzne będzie nadzwyczaj obfite.

Cudowna Para Młoda

Bardzo ucieszyłem się w związku z tym, że Aga i Piotr planowali rustykalne przyjęcie weselne. Przyznam, że mam szczęście do Par Młodych, które fotografuję i wierzcie mi to nie jest truizm, czy inna kurtuazja – w praktyce przed moim obiektywem stają ciepli, prawdziwi, zakochani w sobie, radośni i szczerzy ludzie. Z pewnością praca w takich „warunkach” to czysta przyjemność, a udane zdjęcia to tylko efekt uboczny bycia w miłym towarzystwie. Aga i Piotrek to dwie zgrane i dopasowane do siebie osoby – bardzo miło wspominam nasze spotkanie. Sami zresztą zapoznajcie się z poniższą historią miłosną.

Rustykalne wesele Kraków - Para Młoda - Hotel Vinnica

Dobrze, wracam do Bohaterów tego wpisu. Aga i Piotrek to absolwenci medycyny weterynaryjnej, czyli Pet Doktorzy. Tę kwestię omówiłem przy okazji prezentacji zdjęć sesja narzeczeńska Kraków.

Przygotowania ślubne

Nasze spotkanie rozpoczęło się od przygotowań Agnieszki – makijaż ślubny i fryzura powstawały w klimatycznym Centrum Urody Moss. Uroczystość ślubna miała miejsce w Kościele Św. Floriana w Krakowie – jako ciekawostkę podam, że w tym miejscu pracował jako wikariusz Ks. Karol Wojtyła – późniejszy papież Jan Paweł II.

Panna Młoda - Fryzura ślubna Kraków - Centrum Urodu Moss
Przygotowania ślubne Panny Młodej - Rustykalne wesele Kraków

Rustykalne wesele w Hotelu Vinnica

Następnie ruszyliśmy do podkrakowskiego Hotelu Vinnica zlokalizowanego w Sygneczowie nieopodal Wieliczki, gdzie miało miejsce huczne wesele. O muzykę i zabawę gości Młodej Pary z powodzeniem troszczyli się Animatorzy Imprez. Last but not least – za wystrój sali weselnej odpowiadała Ciocia Ela z Vivre Event Marketing – sami zobaczcie efekty Jej pracy.

Pierwszy taniec - Rustykalne wesele Kraków - Hotel Vinnica

Ufff… wyliczanka była długa – faktem jest, że za klimat całego dnia odpowiada sztab ludzi – profesjonalny fotograf ślubny potrzebuje wsparcia innych osób! To było bardzo udane rustykalne wesele Kraków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *