Fotografia ślubna Kraków na Kopcu

Fotografia ślubna Kraków na Kopcu

Starałem się niesamowicie mocno, aby to nie był długi wpis. Słowo honoru! Poniższa mistyczno-romantyczna historia miłosna Magdy i Dominika najlepiej prezentowałaby się poprzez dwa razy więcej obrazów, niż podane w tym wpisie. Przy tym gwarantuję, że nie byłaby to „przegadana” opowieść.

Przyznam, że w czasie każdego spotkania z Parami, które planują oraz organizują swój ślub, zawsze słyszę o tym, że na moich zdjęciach jest zawarta masa emocji. Każde zdjęcie zostało zrobione w odpowiednim momencie. Rzeczywiście, to wspólny mianownik mojej pracy! Tak samo wygląda poniższa fotografia ślubna Kraków. Wreszcie zapraszam do obejrzenia odrobinę ponad 100 ekscytujących obrazów!

Fotografia ślubna Kraków - Para Młoda

Scena pierwsza – Panna Młoda i Pan Młody

Fotografie, którymi dziś chciałbym się z Wami podzielić, to moim zdaniem klasyczna triada: Dobro, Prawda, Piękno. Magda i Dominik to dwie osoby, po których widać, że lubią być ze sobą i cieszą się w swoim towarzystwie. To rokuje na minimum 50-rocznicę ślubu. Za parę lat! Ich chóralno-wokalne doświadczenia sprawiają, że umieją mówić i śpiewać jednym głosem. To z kolei otwiera drogę do budowania intrygujących historii miłosnych.

Polecana fotografia ślubna Kraków na Kopcu

Jak najbardziej mogę tak napisać, bo sami przeczytajcie co o współpracy ze mną napisała opisywana Para Zakochanych:

Dziękujemy za zostanie fotografem roku, bycie z nami w najpiękniejszych momentach, genialny klimat, stwarzanie luźnej atmosfery, wyjątkowe poczucie humoru, rozładowywanie napięcia, doradzenie nam na 2 minuty przed wejściem do kościoła kto ma być po której stronie, wyrozumiałość dla naszych spontanicznych pomysłów i stworzenie kilkuset cudownych pamiątek, które będą z nami do końca życia„.

Magda i Dominik

Cóż może być piękniejszego, niż fantastyczne słowa o mojej pracy? Bycie docenionym daje mi dużo radości. Ruszamy dalej!

Sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa
Sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa.

Sesja przedślubna na Kopcu Krakusa, którą zrealizowaliśmy dosłownie kilka dni przed ślubem pozwoliła Parze Młodej nabrać doświadczenia i swobody przed obiektywem fotografa ślubnego z Krakowa. Taka sesja, to dobra inwestycja. Procentuje ona w postaci naturalnych zdjęć podczas ślubu.

Przygotowania ślubne w Krakowie

Cały dzień reportażu spędziłem na terenie Krakowa. Odwiedziłem w tym czasie kilka lokalizacji. Pan Mody zazwyczaj szykuje się do ślubu w jednym miejscu, Panna Młoda często odbywa swoje przygotowania gdzieś indziej. Następnie udajemy się na Ceremonię. Docelowo zatrzymujemy się tam, gdzie odbywa się zabawa weselna.

Pogodny Pan Młody

Piękny i ciepły lipcowy dzień 2020 roku zaczął się od przygotowań ślubnych Pana Młodego. Dominik jest fanem motoryzacji i współbudowniczym konstrukcji nad którą zachwycali się inżynierowie Boeinga i Airbusa. W czasie swoich przygotowań ślubnych Pan Młody mógł liczyć na wsparcie swojego Świadka – Przemka. Dobry kumpel to skarb, nie tylko w dniu ślubu!

Uśmiechnięta Panna Młoda

Następnie udałem się do Magdy, by towarzyszyć Jej przy makijażu i fryzurze ślubnej. Panowała przyjazna i rodzinna atmosfera. Daję słowo, Panna Młoda wyglądała zjawiskowo w swojej sukni ślubnej projektu Anny Kary! Niebawem dołączył do nas Dominik. Ceremonia ślubna była coraz bliżej.

Portret Panny Młodej w drodze na ślub

Wyszliśmy z domu w radosnych nastrojach. Sami zresztą zobaczcie! Wystarczyła jeszcze chwila na szybki portret Magdy. Jej bukiet ślubny idealnie współgrał z wiankiem, suknią ślubną i uśmiechem Panny Młodej. Ruszyliśmy do kościoła z piskiem opon. Nie ma jak dynamiczny Mercedes E220!

Ślub Kościelny u Franciszkanów w Krakowie

Uroczysty ślub odbył się w Bazylice Franciszkanów Świętego Franciszka z Asyżu w Krakowie. Liturgię ślubną ubogacał kwintet smyczkowy, olbrzymi chór oraz pełna asysta liturgiczna! Oprawa tego ślubu robiła wrażenie. Fotografia ślubna Kraków to dla mnie chleb powszedni, a taka oprawa liturgiczna to prawdziwy skarb!

W tym czasie niebo otworzyło się na chwilę! Jako ciekawostkę podam fakt, że w tej Bazylice znajdują się niesamowite witraże autorstwa Stanisława Wyspiańskiego. Warto je zobaczyć na żywo.

Fotograf ślubny Kraków - Para Młoda
Ślub kościelny Franciszkanie Kraków
Panna Młoda Kraków - suknia ślubna Anna Kara - fryzura ślubna wianek

Wesele Pod Kopcem Kościuszki

Przyjęcie weselne odbyło się w Restauracji Pod Kopcem u stóp Kopca Kościuszki w Krakowie. To lokalizacja dobrze mi znana. Para Młoda zadbała także o aspekty sanitarne – Młodsi zebrani byli na dolnej kondygnacji tego ciekawego lokalu, a Goście trochę bardziej dojrzali wiekiem znajdowali się na innym poziomie obiektu.

Atrakcją dla zgromadzonych Gości weselnych była możliwość wejścia na Kopiec Kościuszki! Panorama na Kraków z tego miejsca jest niesamowita! Wspomniana wcześniej sesja narzeczeńska Magdy i Dominika odbyła się na Kopcu Krakusa. Tu też znajdziemy Ich wspólny mianownik – Młodych Małżonków wyraźnie ciągnie do góry, do Nieba!

Za oprawę muzyczną odpowiadał porywający zespół Music Madness. Znaleźliśmy także czas na sesję zdjęciową Młodej Pary w dniu ślubu.

Wesele pod Kopcem Kościuszki
Zdjęcie grupowe - fotografia ślubna Kraków - Wesele pod Kopcem
Zdjęcie grupowe zgromadzonych Gości, to obowiązkowy kadr dla fotografa ślubnego.

Sesja portretowa Pary Młodej w dniu ślubu

Pary planujące swoje wesele dzielą się na dwie kategorie. Jedni mają ochotę na pełnowymiarowy plener ślubny w innym terminie niż ślubna ceremonia. Z kolei druga grupa ma chęć tylko na krótką sesję w dniu ślubu.

Oferta zdjęć weselnych jaką dla Was przygotowałem gwarantuje właśnie tego typu krótkie zdjęcia podczas Waszego Dnia. Jako ciekawostkę dodam fakt, że Pary chętne na sesję zdjęciową w innym terminie i tak wyciągam na szybkie zdjęcia podczas przyjęcia weselnego. Dbam o Was i troszczę się o ciekawe kadry dla Was.

Przekonajcie się sami poniżej, że wystarczy chwila oddechu podczas wesela na przeprowadzenie udanej mini sesji.

Przed nami było jeszcze jedno spotkanie w innym czasie i w innej przestrzeni. Zobaczcie koniecznie plener ślubny pod Krakowem.

Reportaż ślubny Kraków
Fotografia ślubna Kraków na Kopcu Krakusa udała się znakomicie!

Polecany fotograf z Krakowa

Chwaliłem się już referencjami od Magdy i Dominika – jednak „słowo stało się ciałem”, bo 2 lata później, czyli w 2022 roku fotografowałem kolejną historię miłosną, tym razem ślub Dagmary i Darka. I to wszystko z polecenia opisywanej dziś Pary Młodej.

Na dowód zobaczcie Młodych Małżonków z dwuletnim stażem małżeńskim podczas zabawy na ślubie swoich Znajomych. Czy spotkamy się jeszcze w kolejnych latach? Czas pokaże! 🙂

zimne ognie wesele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *