Fotograf ślubny Kraków na Kopcu

Fotograf ślubny Kraków i jego dylemat

Starałem się niesamowicie mocno, aby to nie był długi wpis. Nic na to jednak nie poradzę, że poniższa mistyczno-romantyczna historia miłosna Magdy i Dominika najlepiej zamknęłaby się w kilkuset fotografiach! Przy tym gwarantuję, że nie byłaby to “przegadana” opowieść.

Przyznam, że w czasie każdego, absolutnie każdego spotkania z Parami, które planują oraz organizują swój ślub, zawsze słyszę o tym, że na moich zdjęciach jest zawarta masa emocji. Każde zdjęcie zostało zrobione w odpowiednim momencie. To wspólny mianownik mojej pracy! Finalnie zapraszam do obejrzenia blisko 130 ekscytujących fotografii!

Fotograf ślubny Kraków - szczęśliwa Para Młoda 2021

Ona i On – Panna Młoda i Pan Młody

Fotografie, którymi dziś chciałbym się z Wami podzielić, to moim zdaniem klasyczna triada: Dobro, Prawda, Piękno. Magda i Dominik to dwie osoby, po których widać, że lubią być ze sobą i cieszą się w swoim towarzystwie. Ich chóralno-wokalne doświadczenia sprawiają, że umieją mówić i śpiewać jednym głosem. To z kolei otwiera drogę do budowania intrygujących historii miłosnych. Sesja narzeczeńska na Kopcu Krakusa, którą zrealizowaliśmy dosłownie kilka dni przed ślubem pozwoliła Parze Młodej nabrać doświadczenia i swobody przed obiektywem fotografa ślubnego z Krakowa. Taka sesja, to dobra inwestycja. Procentuje ona w postaci naturalnych zdjęć.

Przygotowania ślubne – Start!

Pan Młody

Piękny i ciepły lipcowy dzień zaczął się od przygotowań ślubnych Pana Młodego. Dominik jest fanem motoryzacji i współbudowniczym konstrukcji nad którą zachwycali się inżynierowie Boeinga i Airbusa. W czasie swoich przygotowań ślubnych Pan Młody mógł liczyć na wsparcie swojego Świadka – Przemka. Dobry kumpel to skarb, nie tylko w dniu ślubu!

Pani Młoda

Następnie udałem się do Magdy, by towarzyszyć Jej przy makijażu i fryzurze ślubnej. Panowała przyjazna i rodzinna atmosfera. Daję słowo, Panna Młoda wyglądała zjawiskowo w swojej sukni ślubnej projektu Anny Kary. Niebawem dołączył do nas Dominik.

W drodze na ślub – portret Panny Młodej

Wyszliśmy z domu w radosnych nastrojach. Sami zresztą zobaczcie! Wystarczyła chwila na szybki portret Magdy. Jej bukiet ślubny idealnie współgrał z wiankiem, suknią ślubną i uśmiechem Panny Młodej. Ruszyliśmy do kościoła z piskiem opon. Nie ma jak dynamiczny Mercedes E220!

Mistycznie i romantycznie u Franciszkanów

Uroczysty ślub odbył się w Bazylice Franciszkanów Świętego Franciszka z Asyżu w Krakowie. Liturgię ślubną ubogacał kwintet smyczkowy, olbrzymi chór oraz pełna asysta liturgiczna! Oprawa tego ślubu robiła wrażenie. Wiem co mówię, jako fotograf ślubny Kraków byłem na wielu ślubach. W tym czasie niebo otworzyło się na chwilę! Jako ciekawostkę podam fakt, że w tej Bazylice znajdują się niesamowite witraże autorstwa Stanisława Wyspiańskiego. Warto je zobaczyć na żywo.

Fotograf ślubny Kraków i szczęśliwa Para Młoda - Magda i Dominik
Ślub kościelny Franciszkanie Kraków - reportaż ślubny Magdy i Dominika
Panna Młoda Kraków - suknia ślubna Anna Kara - fryzura ślubna wianek

Wesele Pod Kopcem Kościuszki

Przyjęcie weselne odbyło się w Restauracji Pod Kopcem u stóp Kopca Kościuszki w Krakowie. To lokalizacja dobrze mi znana. Para Młoda zadbała także o aspekty bezpieczeństwa zaproszonych gości – młodzi zebrani byli na dolnej kondygnacji tego ciekawego lokalu, a goście trochę bardziej dojrzali wiekiem znajdowali się na innym poziomie restauracji.

Wesele pod Kopcem Kościuszki

Atrakcją dla zgromadzonych gości weselnych była możliwość wejścia na Kopiec Kościuszki! Panorama na Kraków z tego miejsca jest niesamowita! Wspomniana wcześniej sesja narzeczeńska Magdy i Dominika odbyła się na Kopcu Krakusa. Tu też znajdziemy Ich wspólny mianownik – Młodych Małżonków wyraźnie ciągnie do góry, do Nieba! Za oprawę muzyczną odpowiadał porywający zespół Music Madness. Znaleźliśmy także czas na sesję zdjęciową Młodej Pary w dniu ślubu.

Zdjęcie grupowe - fotografia ślubna Kraków - Wesele pod Kopcem
Zdjęcie grupowe zgromadzonych Gości, to jeden z priorytetów fotografa ślubnego.

Znaleźliśmy także czas na sesję zdjęciową Młodej Pary w dniu ślubu. Nie był to koniec spotkania z Magdą i Dominikiem, bo przed nami było jeszcze jedno spotkanie w innym czasie i w innej przestrzeni. Zobaczcie koniecznie Plener ślubny pod Krakowem.

Reportaż ślubny Kraków

Leave a Reply