Chrzest Święty pod Krakowem

Tak, fotografuję Chrzty Święte

Jeśli popatrzycie na moją aktywnością na Blogu fotografa ślubnego lub na social mediach, możecie przyjąć, iż przed moim obiektywem stają tylko Pary Młode. Tak, śluby, przyjęcia weselne i plenery zdjęciowe to mój konik. W praktyce z przyjemnością rejestruję także Chrzest Święty pod Krakowem. Dbam także o uwiecznianie Waszych wspomnień przy okazji pracy nad fotografowaniem rodzinnej uroczystości, jaką jest sakrament Chrztu Świętego.

Chrzest Święty pod Krakowem - Michał Grzanka Fotografia

Znajduję radość nie tylko na rejestracji głównego motywu jakim jest Chrzest Waszej Pociechy. Z przyjemnością robię zdjęcia także w Waszym domu rodzinnym przed głównym wydarzeniem oraz podczas uroczystego obiadu. Troszczę się także o formalne zdjęcia głównego Bohatera ze wszystkimi uczestnikami Waszej rodzinnej celebracji. „Pozowane” zdjęcia będą nabierały wartości wraz z upływem czasu.

Poniżej znajdziesz więcej reportaży z Chrztu Świętego

Uroczystość rodzinna pod Krakowem

Zanim kolejny rok się rozpędzi, chciałbym przypomnieć słoneczną, pogodną, ciepłą i rodzinną historię z Szymonem w roli głównej, Jego Rodzicami i Bliskimi. Chrzest Święty Szymona obfitował w prawdziwą eksplozję światła w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bibicach. To był przyjemnie spędzony czas! Zobacz także jak Fotograf na Chrzest w Krakowie uwiecznił ten sakrament na zdjęciach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *