Pałac Śmiłowice Wesele pod Krakowem

Pałac Śmiłowice Wesele Polsko-Greckie

Czy wiedzieliście, że tradycyjne greckie wesele to okazja do zabawy i świętowania nawet dla kilkuset gości? Grecy to wszystko zawdzięczają ciekawej tradycji, dzięki której świadkowie Pary Młodej zapraszają także swoich Gości na przyjęcie weselne, licząc nawet ludzi, którzy kompletnie nie znają się z Młodymi Małżonkami! Przypomina to komedię romantyczną „Moje wielkie greckie wesele” – to dopiero okazja do hucznego przyjęcia weselnego!

Pałac Śmiłowice wesele pod Krakowem - Para Młoda kroi tort

Pałac Śmiłowice wesele i ślub plenerowy

Poniższa wiosenna miłosna historia, czyli plenerowy ślub i huczne wesele polsko-greckiej Pary Młodej – Magdaleny i Ioannisa odbyła się w podkrakowskim Pałacu w Śmiłowicach. Lokalizacja jest absolutnie genialna! Wnętrza są przepiękne, przygotowania ślubne odbywały się w klimatycznym pałacowym apartamencie. Ceremonia ślubna miała miejsce w pobliskim ogrodzie. Był też czas na krótką sesję plenerową w parku na terenie którego położony jest Pałac.

Przygotowania ślubne

Makijażem zajęła się moja kumpela Małgorzata Nowak, a gości weselnych porywał, a raczej rozrywał do tańca fenomenalny Lola Band – chylę czoła! Byłbym zapomniał – Magdalena i Ioannis trafili do mnie z rekomendacji Emilii i Jerzego (jakiś czas temu fotografowania Ich ślub cywilny w Willi Decjusza).

Pałac Śmiłowice wesele pod Krakowem - przygotowania Panny Młodej - fryzura ślubna
Suknia ślubna - Panna  Młoda - Pałac Śmiłowice wesele pod Krakowem

Jak to zazwyczaj bywa, tym razem jako fotograf ślubny z Krakowa także miałem szczęście do słonecznej pogody – zdjęcia Młodej Pary dzięki temu są radosne i pogodne. To ciekawa opowieść! Jest miejsce na masę śmiechów i uśmiechów, znajdą się chwile łez szczęścia. To kolejna ślubna historia, która sprawia, że jestem dumny ze swojej pracy! Moja profesja daje mi ogromną radość i spełnienie.

Plenerowy ślub cywilny - Pałac Śmiłowice - zdjęcie grupowe Gości Pary Młodej

Przed Magdaleną i Ioannisem niebawem jeszcze będzie okazja do kolejnych ślubnych emocji, bo powiedzą sobie jeszcze raz TAK w kraju Homera, w dużo większym gronie! Wszystkiego najlepszego Kochani dla Was i Waszych Bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *